Говедско месо на парчиња

Говедско месо на парчиња

340 ден. / кг
Шифра на производ: 01
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mesara Lale © 2021. UKION SHOPS